Κυκλοφοριακές Ρυθμίσεις σε επαρχιακή οδό Αζόλιμνου – Βάρης
Ενημερώνουμε ότι, στο πλαίσιο του έργου «Βελτίωση Οδικής Ασφάλειας Δημοτικού Οδικού Δικτύου», το τρέχον διάστημα εκτελούνται εργασίες στο οδικό τμήμα Αζόλιμνος (ΠΥΡΚΑΛ) – Επαρχιακή οδός Βάρης, με κατεύθυνση από Αζόλιμνο προς Βάρη. Λόγω της φύσης των εργασιών, θα πραγματοποιείται ολιγόλεπτο κλείσιμο του δρόμου, ανά τακτά διαστήματα, προκειμένου να είναι ασφαλής τόσο η εργασία στο εργοτάξιο όσο και η διέλευση των οχημάτων.
Παρακαλούμε για την υπομονή και την κατανόηση των οδηγών.
Γραφείο Επικοινωνίας
Δήμου Σύρου - Ερμούπολης